Hakkımızda

Bizi farklı kılan nedir?. Hayatımızda en önemli anları neden fotoğraflarız sorusunu kendimize yönelttiğimizde verdiğimiz cevap basit ve derin bir etki yaratır zihnimizde: tekrar hatırlamak için. Çünkü o anlar,bir insanın geçmişini yorumsuz betimleyen karelerdir. Ve sizden sonraki kuşaklara miras bırakılacak en doğal hallerin yansımalarıdır. Bu noktada bizler, hayatınızda önem atfettiğiniz ve unutulmaması gereken, torunlarınızın bile baktıklarında tebessüm edecekleri anları yakalıyor ve hayatınızda DERİN İZ’ler bırakıyoruz.
Mutluluk karelerinde derin iz’ler bırakma misyonuyla yola çıkan derin iz fotoğraf, hayatlarını evlilik noktasında birleştirmek isteyen çiftlerin kendilerine, çevresine ve kendinden sonrakilere güzel izler bırakmaları için tüm imkanlarını müşterilerine sunmaktadır. Dolayısıyla misyonumuzun ve ismimizin teması bu ortak paydada buluşmaktadır.
Ana prensibimizin müşteri memnuniyetini sağlamak için, stresten uzak mekanlarda Gelin ve Damadın mutlu anlarını yakalayıp, saatlerce süren uğraş sonrası elde edilen pozlardan kayda değer albümler oluşturuyoruz. Rutin yapılan 1 saatlik çekimler yerine, süresi en kaliteli kareleri yakalamak olan zaman sınırı ile çekilmiş süreçte eğlenerek çekimlerimizi tamamlıyoruz. Referanslarımız fotoğraflarımızda ki gülen yüzlerdir.